Hedefler ve İlkeler

Doğruevim, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri, iş ortakları ile devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

Bu doğrultuda Doğruevim , hedef ve ilkeleri şöyle sıralıyor:

Müşterilerimiz Velinimetimizdir

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve yatırım sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

En İyi Olmak

Kalitede, hizmette, kaynaklarımız ve iş ortaklarımızla iyi olmak ve sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve faizsiz finansın lideri olmak temel ilkemizdir.

Çalışanlarımız En Önemli Sermayemizdir

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, onların verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ile dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Doğruevim'in gelecek kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Sürekli Gelişim İçin Kaynak Yaratmak

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere faaliyetlerden kaynak yaratmak, tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek ana ilkelerimizdendir.

İş ahlakı ve dürüstlük Çalışma İlkelerimizdir

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

444 99 23 WHATSAPP İLETİŞİM

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz